Atlikti darbai

Kuriant elektronines parduotuves naudojame "Magento" elektronininės prekybos sistemą ir "WooCommerce" įskiepį, skirtą "Wordpress" turinio valdymo sistemai. Kuriame tiek naujas, tiek prižiūrime anksčiau kurtas elektronines parduotuves.

"Magento" interneto parduotuvių kūrimas - tai viena iš mūsų svarbiausių veiklos krypčių. Mes dirbame tiek su 1.x, tiek us 2.x "Magento" versijomis.

"Magento" prekybinė sistema Jums reikalinga, jei planuojate, kad SEO užims labai svarbią internetinio marketingo dalį. "Magento" yra galinga ir labai lanksti sistema, todėl ji labai tinka, jei pageidaujate, kad prekybos sistema turėtų daug pardavimus skatinančių įrankių.

"Magento" puikiai palaiko prekybą tais pačiais produktais skirtingose elektroninėse parduotuvėse - vadinama "multishoping" sistema leidžia vienu metu sukurti parduotuvę, kuri pateikia atskiras parduotuves skirtingoms pasaulio šalims, suvedant produktus tik vieną kartą. Tokios parduotuvės gali turėti atskirus domenus ("url" arba adresus), todėl tai ypatingai gerai įtakoja parduotuvės aptarnavimo efektyvumą ir parduotuvių randamumą (SEO).

Kreipkitės į mus ir mes nemokamai pakonsultuosime elektroninės parduotuvės kūrimo klausimais.

Atlikti darbai